Elküldve: 2008. augusztus 16. szombat, 14:33
paircraft írta: Sziasztok,
ha DL-t írtok, akkor mindig azt a LB számot adjátok meg, ami a lemezen van, mert a navi csak ott hajlandó réteget váltani...
Nekem tök simán ráment egy DVD-re két nyelvvel, dvdx kartácsnak pedig nem, pedig ugyanúgy próbálta. Lövésem sincs, hogy miért.
Ha POI-kat akartok hozzáadni a térképhez, akkor a következõ forrásokat ajánlom:
http://www.auto-treff.com/bmw/...did=168807
http://www.auto-treff.com/bmw/...did=168567
http://www.x5world.com/navigat...movie.html
http://www.bmwnavaddpoi.co.uk/imageway.htm
Én ezekrõl az oldalakról szedtem minden infót. A poiplaza nekem jó forrásnak tûnik, én az IGo ASCII formátumot találtam a legkönnyebben használhatónak.
Ja, ha a asc2idxurl_mk4_02-t használjátok, a kész .url fájlt ellenõrizzétek vissza valamilyen hexeditorral, mert hajlamos szar file-t csinálni. Ilyenkor indítsátok el újra. Nekem akkor mûködött rendesen, ha nem futott mellette semmi más, különösen IE.
Csu2, szerintem tök yo lenne egy közös adatbázis, vagy akár a feltöltéseknél egy rész, ahol a már elkészült dolgokat megoszthatnánk, illetve kiegészíthetnénk. Ez mûködhetne térkép módosítással, menü magyarítással, hang magyarítással, stb.
Az interneten minden szükséges infó megtalálható ezekrõl, csak sok idõ megcsinálni. Most pl. azzal fogtok szórakozni, amivel én kb. 3 napig már játszottam és rájöttem, hogy pontosan hogyan mûxik. Megoszthatnánk a munkát, talán többre jutnánk.
Na, csak sikerült kiírnom!!!
![](http://static.bmwfanatics.hu/images/smiles/icon_smile.gif)
Csu 2 barátunknak üzenem, hogy az ULTRAISO progival teljesen jól sikerült megoldanom a törlést, ellenben a MAGIC ISO-val. Ebben tökéletesen lehetett törölni majd NERO-val kiírni. Most tettem be és megy.
Közben találtam egy újabb??? térképet. A neve BMW MAP 2008-2 SE
Ez vajon mi lehet? Szintén benne van a kelet eu is!!!!
Látta már vki????
A POI-kal kapcsolatban valóban jó lenne egy össznépi munka, mert többen többre jutunk.